Madonas pilsētas sporta centrā skolēnu brīvdienās – 27. un 28. oktobrī – notiks pirmais "Kāruma kausa" izcīņas turnīrs U-10 un U-11 grupas puišu komandām.
U-11 vecuma grupā Madonā piedalīsies 10 komandu no Madonas, Ērgļiem, Gulbenes, Jēkabpils, Cēsīm, Valmieras, Rūjienas, Smiltenes, Daugavpils/Krāslavas. U-10 grupā sacentīsies Madonas, Līvānu, Rūjienas, Valmieras, Alūksnes un Brenguļu pamatskolas puišu komandas.
"Kāruma kausa" izcīņa tiek rīkota divās grupās – U-11 (2004. gadā dzimušie zēni un meitenes) un U-10 (2005. gadā dzimušie un jaunāki).
Plašāk lasiet laikrakstā STARS 22.10.2014.
AGNIS BEĶERIS,
Madonas BJSS
basketbola nodaļas vadītājs,
treneris
Foto no personiskā arhīva