Nu jau kādu laiciņu iedzīvotāji ievērojuši, ka „Swedbank" naudas izmaksas automāts mazliet pārvietots – no Poruka ielas 3b, kur tas atradās, iebūvēts „Straupes" veikala ārsienā, uz Poruka ielu 4, 1. stāvā, kopā ar veikalu „Maxima X".
Lai gan bankomāts tagad atrodas vien nedaudz soļu tālāk, iedzīvotājus interesē, kas tam bijis par iemeslu – vai tie bijuši drošības apsvērumi?
„Swedbank" komunikācijas virziena vadītāja Kristīne Jakubovska skaidroja, ka bankomāta atjaunošanas procesā to izlemts arī pārvietot: – Iepriekšējais bankomāts jau bija novecojis un savu laiku nokalpojis, tāpēc, pirmkārt, tika izlemts veikt aparāta nomaiņu. Tā kā tehniski ne vienmēr jauno bankomātu ir iespējams ievietot tajā pašā vecajā vietā, tas tika pārcelts uz „Maxima X" telpām Poruka ielā 4.
Šajā apstāklī tomēr ir arī neliels mīnuss – iepriekš bankomāts bija pieejams visu diennakti, savukārt šobrīd – tikai veikala darba laikā.
– Tomēr veikala „Maxima" darba laiks ir gana plašs, lai iedzīvotāji ērti varētu izņemt naudu šajā „Swedbank" bankomātā. Savukārt ārpus darba laika joprojām 24 stundas diennaktī darbojas salīdzinoši netālu esošais bankomāts pie „Swedbank" filiāles Saules ielā 16, – komentēja Kristīne Jakubovska.
Jāpiebilst, ka 24 stundas diennaktī naudu var izņemt arī SEB piederošajā bankomātā pie filiāles Saules ielā 13 un AS „Citadele banka" bankomātā Saules ielā 6.
Autore: LAURA KOVTUNA