Ar izcīnīto 2. vietu divpadsmit komandu konkurencē Latvijas jaunatnes Vidzemes reģiona futbola čempionātu noslēgusi Madonas BJSS 2003. g. dzimušo zēnu futbola komanda.
Spēles, kas mijās ar intensīviem treniņiem, notika piecu mēnešu garumā. Čempionāta noslēguma izbraukumā oktobra sākumā madonieši principiālā spēlē pretinieku laukumā ar rezultātu 3 : 1 uzvarēja čempionus – FK „Valmiera" jeb ceturto spēcīgāko Latvijas komandu šajā vecumā. Šī spēle apliecināja, ka ar pareizu attieksmi un maksimālu visas komandas pašatdevi var sasniegt labu rezultātu. Tomēr arī šajā sezonā nedaudz pietrūka, lai pārtrauktu valmieriešu dominanci šajā vecuma grupā. Kopumā tika nospēlētas 22 spēles, kur gūtas 18 uzvaras, 1 neizšķirts rezultāts, 3 zaudējumi. Mūsu komanda 22 spēlēs 67 reizes pārspēja pretinieku vārtsargu (3 vārti vidēji spēlē), bet mūsu vārtsargs tika pārspēts 10 reižu, un no visām komandām tas bija vismazākais vārtos ielaisto bumbu skaits. Jāatzīmē, ka kopvērtējumā šajā sezonā esam priekšā klubiem, piemēram, „Ogrei", „Smiltenei", „Gulbenei" (te ir sakārtota futbola komandu piramīda no bērnu vecuma līdz 1. līgai).
Kopvērtējums Vidzemes jaunatnes čempionātā ir šāds: FK „Valmiera", Madonas BJSS, Ogres SC, Gulbenes BJSS, Smiltenes BJSS, FK „Valmiera-2", Smiltenes BJSS-2, FK „Valka", FC „Aizkraukle", „Salacgrīva", FK „Ādaži", FK „Aloja".
Komandā spēlēja: M. Stabulnieks, A. Pērkons, R. Juhnovičs, D. Ozoliņš, M. Ciršs, T. Rudzītis, R. Keišs, R. Āboliņš, R. Aizups, R. Laškovs, R. Trods, R. Upenieks, I. Kalniņš.
Autors: JĀNIS RUKMANIS,
Madonas BJSS futbola treneris
Foto no personiskā arhīva