5. oktobrī Valmierā norisinājās Valmieras Olimpiskā centra kausa izcīņa 2002.-2003. g. dzimušajiem zēniem futbolā.
Uzvaru turnīrā guva „Ogres SC" 2002. g. dzimušie puiši, kas aiz sevis atstāja Madonas BJSS un FK „Valmiera".
Turnīrs norisinājās trīs kārtās. Sākotnēji astoņas komandas savā starpā izspēlēja turnīru, kur sekmīgākie bija Ogres SC, otrajā vietā – „Valmiera", bet trešā spēcīgākā bija Madonas BJSS zēnu komanda.
Otrajā kārtā komandas sacentās 9 metru soda sitienu sērijās. Tajās labākie rezultāti bija Valmieras zēniem, otro vietu ieņēma Ogres pārstāvji, bet trešie palika Valkas futbola vārtu guvēji.
Turnīra trešajā daļā komandas pierādīja savu veiklību stafetē. Labāko laiku uzrādīja „Ogre", bet otro vietu ieņēma Madonas BJSS, trešo – „Valmiera".
Kopvērtējumā gan Ogres SC, gan Madonas BJSS bija vienāds punktu skaits, bet turnīra uzvarētāju noteica pēc veiklības stafetes rezultātiem, kur par nieka 4 sekundēm ogrēnieši bija ātrāki.
Autors: JĀNIS RUKMANIS,
Madonas BJSS futbola treneris