Sporta centra konferenču zālē Madonā uz sezonas seriāla dambretē pirmo kārtu pulcējās dambretes entuziasti.
Kopā ar pieredzējušajiem – Ainu Ivanovu, Ilzi Priedīti, Valdi Masu, Mārtiņu Šulmani, Jāzepu Juhneviču, Elmāru Krampi – pie galdiņiem sēdās pietiekams pulciņš debitantu, kuriem vēl pat visi spēles noteikumi nebija zināmi un arī pulksteņi mazpazīstami.
Jaunais sabiedriskais novada dambretes kurators no Jaunkalsnavas Māris Bārbals izrādīja centību pēc iespējas ātrāk un labāk aizvietot demisionējušo Mārtiņu Šulmani. Pirmajā nodarbību reizē gan vērtēšana bija vairāk simboliska, un tāpēc daži devās projām priekšlaicīgi. Bet jau trešdien, 22. oktobrī, pulksten 16 visi jau adresi atradušie un arī jauni interesenti tiek aicināti uz nopietnu cīņu par pirmajiem punktiem. Arī turpmāk ik trešdienu pārmaiņus ar treniņspēlēm būs cīņa par punktiem sezonas seriāla kopvērtējumam aprīļa beigās.
Autors: M. VĪRS