Cesvaine ziemā
Cesvaines pils
Baltie loki Madonas parkā
Meža taka Madonas apkārtnē
Madonas novada ezeri un lauki
Reklāma — × 150 px

Autovadītāji joprojām klaji ignorē drošības normas

Redakcija

Autors • 21.10.2014.

Burtu lielums

Vidzemes reģionā drošībai ceļu satiksmē nupat tika pievērsta īpaša uzmanība un visā teritorijā notika profilaktiskie reidi. Situācija joprojām nav iepriecinoša, un ceļu satiksmes dalībnieku vidū turpina valdīt vienaldzība gan pret savu, gan apkārtējo drošību. It īpaši tas attiecināms uz autovadītājiem, kuri sēžas pie stūres alkohola reibumā.

Vidzemes reģiona pārvaldes Kārtības policijas biroja Patruļpolicijas nodaļas priekšnieks Jānis Lūks atklāj: – Joprojām satraucošs ir fakts, ka, neraugoties uz lielajiem sodiem, risku zaudēt autovadītāja apliecību uz vairākiem gadiem, visnotaļ sarežģītiem braukšanas ap­stākļiem, jo ir rudens, tumšs, slikta redzamība, meža zvēri, autovadītāji turpina klaji ignorēt Ceļu satiksmes noteikumus – ne tikai brauc stiprā alkohola reibumā, bet arī mēģina bēgt no policijas, tādējādi pastiprinot jau tā bīstamo situāciju.
Absolūts rekordists bijis kāds Ērgļu novada Jumurdas iedzīvotājs, kurš ne tikai pie stūres bija sēdies 3,04 promiļu reibumā un bez autovadītāja apliecības, bet arī mēģināja bēgt no policijas, kad vairākkārt tika aicināts apturēt automašīnu. Tas notika pēc pulksten 23.30 uz autoceļa Ērgļi-Jaunpiebalga-Saliņkrogs.

Plašāk lasiet laikrakstā STARS 21.10.2014.

Autore: SINTIJA VIRSE,
Valsts policijas
Vidzemes reģiona pārvaldes
Kārtības policijas biroja
Prevencijas grupas
vecākā inspektore

Atbalsti kvalitatīvu žurnālistiku

Abonē eStars.lv un lasi vairāk

Ar digitālo abonementu no 1,99 €/mēn. tu piekļūsti visiem portāla eStars.lv rakstiem. Vēlies vairāk? Izvēlies E-avīzi vai drukāto laikrakstu.

Pievienojies sarunai

Pievieno komentāru

Komentēt vari arī anonīmi — pietiek norādīt vārdu.

Reklāma — × 150 px