Oļegu Maļuhinu mēs lielākoties pazīstam kā bijušo Latvijas biatlona izlases dalībnieku, sportistu, tagad – Madonas BJSS treneri, bet tikpat kā nezinām par viņa debiju sabiedriskās ēdināšanas pakalpojumu sniegšanā, turklāt – Madonā.
Pēc noslēgtās vienošanās ar Madonas novada pašvaldību Madonas sporta centra kafejnīcu nomā Oļega Maļuhina SIA "OM Sports". Kopš 10. oktobra kafejnīca pieejama visiem apmeklētājiem.
– Sports bez labas un pareizas ēšanas paradumiem nav iespējams, un pareizs uzturs sportistam nodrošina pusi no panākumiem. Gatavoju sportistiem ēdienus, kas ļoti labi iedarbojas, un ideja – ēdināšana sportistiem – nozīmē veselīgu uzturu, kas gatavots no kvalitatīviem produktiem, tikai pēc tam tas ir bizness, – tiekoties savā pārliecībā dalās kādreizējais biatlonists.
– Sportistiem tiek gatavoti speciāli kokteiļi, un ir visādi varianti gan profesionālajiem sportistiem, gan arī tiem, kas izvēlas masu sportu. Ir jau pārbaudīts labs piedāvājums – banānu un jogurta kokteilis, kas bērniem pirms treniņa dod enerģiju. Pats esmu izgājis tam cauri un zinu, ka tu esi tas, ko tu ēd. Ēdināšanai vienmēr bija ļoti svarīga loma manas karjeras laikā, un tas ir svarīgi arī tagad, kad trenēju bērnus un gatavoju viņiem ēdienu. Klāt vēl Latvijā ražoti multivitamīni, un sportistiem uzturs nodrošināts.
Plašāk lasiet laikrakstā STARS 17.10.2014.
Autore: IVETA ŠMUGĀ
AGRA VECKALNIŅA foto