Novada čempionātā sacenšas 8 komandas: "Madonas BJSS 99", "Madonas BJSS 98", Madonas BJSS U-19, BK "Madona", BK "Madona"/"Seniors", "Cesvaine", "Barkava", "Vecie metēji".
Pirmā kārta notika 12. septembrī, otrā kārta 19. septembrī, trešā kārta – 20. septembrī.
Komandas savā starpā izspēlē viena apļa turnīru. Pēc tam tiek izspēlēts play-off līdz vienai uzvarai, kur pirmajā kārtā tiekas 1. v. – 8. v., 2. v. – 7. v. utt.
Play-off spēlēs Madonas BJSS U-19 uzvarēja komandu "Vecie metēji" (20-0), BK "Madona" uzvarēja BK "Madona"/"Seniors" (104-67), "Cesvaine" bija pārāka par "Madonas BJSS 98" (84-54), "Barkava" pieveica "Madonas BJSS 99" (93-64).
Uz tikšanos pusfināla spēlēs 31. oktobrī pulksten 19, kad par vietu finālā cīnīsies Madonas BJSS U-19 ar "Barkavu" un pulksten 20.30 "Cesvaine" spēlēs ar BK "Madona". Finālsacensības par 1. un 3. vietu paredzētas 2. novembrī.
Noslēgumā tiks apbalvotas pirmo trīs vietu ieguvējas komandas ar kausiem, dalībnieki – ar medaļām, uzvarētājas komandas dalībnieki – ar kausiem. Komanda, kura izcīna ceturto vietu, tiek apbalvota ar pārsteiguma balvu.
Paldies par sadarbību pasākuma organizēšanā Madonas novada pašvaldības sporta darba organizatoram Mārim Gailumam, basketbola kluba "Madona" vadītājam Mārim Caunītim, kā arī dalībniekiem, līdzjutējiem un sporta centra darbiniekiem par komfortablas sacensību vietas nodrošināšanu.
Autors: AGNIS BEĶERIS