Madonas novada ezeri un lauki
Cesvaine ziemā
Baltie loki Madonas parkā
Meža taka Madonas apkārtnē
Cesvaines pils
Reklāma — × 150 px

Par traktortehnikas reģistrāciju nebūs jāmaksā valsts nodeva

Redakcija

Autors • 07.10.2014.

Burtu lielums

Uzņēmējiem, kuriem jāreģistrē sava traktortehnika un piekabes, no nākamā gada vairs nevajadzēs maksāt valsts nodevu.

Šādas izmaiņas likumā „Par nodokļiem un nodevām" 25. septembrī galīgajā lasījumā pieņēma Saeima.
Kā vēsta Saeimas preses dienests, no nākamā, 2015., gada nodeva nebūs jāmaksā par traktortehniku, kas piedalās ceļu satiksmē un ko reģistrē Valsts tehniskās uzraudzības aģentūra.
Grozījumi arī paredz, ka valsts nodeva vairs nebūs jāmaksā par sertifikāta izsniegšanu personām, kas veic lauksaimniecības dzīvnieku vērtēšanu, pārraudzību, mākslīgo apsēklošanu, olšūnu un embriju transplantāciju, kā arī ganāmpulku un novietņu reģistrēšanu un zirga pases izsniegšanu.

Autore: IVETA ŠMUGĀ

Atbalsti kvalitatīvu žurnālistiku

Abonē eStars.lv un lasi vairāk

Ar digitālo abonementu no 1,99 €/mēn. tu piekļūsti visiem portāla eStars.lv rakstiem. Vēlies vairāk? Izvēlies E-avīzi vai drukāto laikrakstu.

Pievienojies sarunai

Pievieno komentāru

Komentēt vari arī anonīmi — pietiek norādīt vārdu.

Reklāma — × 150 px