Uzņēmējiem, kuriem jāreģistrē sava traktortehnika un piekabes, no nākamā gada vairs nevajadzēs maksāt valsts nodevu.
Šādas izmaiņas likumā „Par nodokļiem un nodevām" 25. septembrī galīgajā lasījumā pieņēma Saeima.
Kā vēsta Saeimas preses dienests, no nākamā, 2015., gada nodeva nebūs jāmaksā par traktortehniku, kas piedalās ceļu satiksmē un ko reģistrē Valsts tehniskās uzraudzības aģentūra.
Grozījumi arī paredz, ka valsts nodeva vairs nebūs jāmaksā par sertifikāta izsniegšanu personām, kas veic lauksaimniecības dzīvnieku vērtēšanu, pārraudzību, mākslīgo apsēklošanu, olšūnu un embriju transplantāciju, kā arī ganāmpulku un novietņu reģistrēšanu un zirga pases izsniegšanu.
Autore: IVETA ŠMUGĀ