2014. gads ir Latvijas Nacionālā simfoniskā orķestra (LNSO) koncertmeistara un pirmās vijoles Raimonda Ozola jubilejas gads.
Šogad izcilais mūzikas meistars atzīmē savas radošās darbības 30. gadskārtu. 31. augustā sava talanta cienītājus vijolnieks iepriecināja ar vērienīgu jubilejas atklāšanas koncertu Dzintaru koncertzālē, pēc kā turpina jubilejas tūri pa visu Latviju. 17. oktobrī mākslinieks viesosies Madonas kultūras namā.
Koncertā piedalīsies mūziķi, ar kuriem Raimonds Ozols savā muzikālajā darbībā tiekas visbiežāk un viens otra emocionālajā pasaulē ir labi pazīstami – Raimonds Macats (taustiņi, mutes harmonijas un aranžējumi), Madars Kalniņš (piano un aranžējumi), Mārcis Auziņš (solo ģitāra), Norberts Skraucis (bass), Ainis Zavackis (sitamie instrumenti) un LNSO stīgu grupa.
Plašāk lasiet laikrakstā STARS 30.09.2014.