Vīriešu volejbola komanda "Madona" ar divām pārbaudes spēlēm uzsākusi gatavošanos savai otrajai sezonai Latvijas čempionāta 1. līgā.
Pagājušajā svētdienā Madonas sporta centrā tika aizvadītas divas pārbaudes spēles ar divām citām 1. līgas komandām. Pirmajā spēlē ar rezultātu 3 : 0 izdevās uzvarēt SK "Balvi" komandu, kas vēl pagājušajā sezonā spēlēja Nacionālajā līgā. Otrajā spēlē arī ar rezultātu 3 : 0 tika uzvarēta Rēzeknes novada komanda. Šajā laikā sporta centrā notika Latvijas Volejbola federācijas organizētais jauno volejbola tiesnešu seminārs ar vairāk nekā 30 dalībniekiem, tajā piedalījās arī četri tiesneši no Madonas novada.
Turpinot gatavošanos, šosvētdien, 28. septembrī, Madonas sporta centrā notiks vēl divas pārbaudes spēles ar nacionālās līgas komandām. Pulksten 13.30 Madonas komanda spēlēs ar "Jēkabpils Lūšiem", bet pulksten 16.30 – ar SK "Cēsis" komandu. Pulksten 15 minētās komandas sacentīsies savā starpā.
No pulksten 11 uz sporta centra abiem laukumiem varēs redzēt Madonas novada skolu zēnu un meiteņu komandu spēles.
Autors: GUNTIS LAZDA,
komandas treneris