Septembrī pēc vairāku gadu pārtraukuma Madonas pilsētas sporta centrā piektdienu vakaros un sestdienās notiek atklātais novada čempionāts basketbolā vīriešu un jauniešu komandām.
Novada čempionātā spēkiem mērojas 8 komandas: "Madonas BJSS 99", "Madonas BJSS 98", "Madonas BJSS U-19", BK "Madona", BK "Madona/Seniors", "Cesvaine", "Barkava", "Vecie metēji".
1. kārta notika 12. septembrī. "MBJSS 99" pārspēja komandu "Vecie metēji" ar rezultātu 55 : 50, "MBJSS 98" uzvarēja BK "Madona/Seniors" ar 47 : 38, "Cesvaine" sīvā cīņā ar rezultātu 39 : 36 bija pārāka pār "Barkavu" un "MBJSS U-19", uzvarēja BK "Madona" ar 63 : 59. Pirmās kārtas interesantākā cīņa bija komandu BK "Madona" un "MBJSS U-19" duelis. Pēc trešās ceturtdaļas BK "Madona" atradās vadībā ar 14 punktu pārsvaru, bet jaunie komandas "MBJSS U-19" basketbolisti ceturtajā ceturtdaļā BK "Madona" komandas grozā raidīja 8 precīzus tālmetienus, un iegūtais BK "Madona" pārsvars „izkūpēja".
Plašāk lasiet laikrakstā STARS 23.09.2014.
Autors: AGNIS BEĶERIS,
basketbola treneris
AUTORA foto