Baltie loki Madonas parkā
Meža taka Madonas apkārtnē
Madonas novada ezeri un lauki
Cesvaines pils
Cesvaine ziemā
Reklāma — × 150 px

Ērgļos noslēdzies “xRace” sezonas beidzamais posms

Redakcija

Autors • 23.09.2014.

Burtu lielums

20. septembrī, kas izvērtās par vienu no saulainākajām un siltākajām dienām pēdējā mēneša laikā, Ērgļos norisinājās "xRace 2014" sezonas noslēdzošais jeb piektais posms.

Sporta klasē starp vīriešu komandām uzvarēja komanda "Isostar", bet tautas klases labākā komanda bija "Dzinējs". Jaukto komandu konkurencē stiprākās komandas attiecīgi sporta un tautas klasē bija "Madmen" un "2 koki un citi zvēri". Sieviešu komandu konkurencē labāko rezultātu garajā un īsajā distancē uzrādīja attiecīgi igauņu komanda "seiklusporr supernaised" un latviešu komanda "IzKusties".
Kopumā uz starta līnijas stājās vairāk nekā 500 dalībnieku no trim valstīm un sacentās par uzvaru trīs dažādās klasēs ne tikai šajā posmā, bet arī sezonas kopvērtējumā. Sporta klasē labākā komanda "Isostar" uzrādīja laiku 7 stundas 15 minūtes un 31 sekunde. Tautas klasē labākā šoreiz bija komanda "Dzinējs" (4 stundas 27 minūtes 47 sekundes).

Plašāk lasiet laikrakstā STARS 23.09.2014.

Autore: MARTA ZUMBERGA

Atbalsti kvalitatīvu žurnālistiku

Abonē eStars.lv un lasi vairāk

Ar digitālo abonementu no 1,99 €/mēn. tu piekļūsti visiem portāla eStars.lv rakstiem. Vēlies vairāk? Izvēlies E-avīzi vai drukāto laikrakstu.

Pievienojies sarunai

Pievieno komentāru

Komentēt vari arī anonīmi — pietiek norādīt vārdu.

Reklāma — × 150 px