31. augustā Madonā, Priežu kalna laukumos, notika ielu basketbola turnīra „Topbumba 2014" noslēdzošā – 4. – posma sacensības. Ielu basketbola turnīrs „Topbumba" Madonas novadā notika jau 21. gadu.
Beidzamais posms gan neizcēlās ar kuplu dalībnieku skaitu, jo daudzas komandas jau zināja savu kopvērtējumā izcīnīto vietu. Šajā posmā kopā piecās vecuma grupās piedalījās 17 komandu.
Jaunākajā grupā U-12 (2004. g. dz. un jaunāki zēni) uzvaru izcīnīja Ērgļu 1. komanda (M. Užāns, V. Masaļskis, A. Einišs, N. Olte). U-14 grupā (2002.-2003. g. dz. zēni) 1. vieta – komandai „MB3" (E. Skuja, A. Šilinskis, D. Točs).
Plašāk lasiet laikrakstā STARS 16.09.2014.
Autors: AGNIS BEĶERIS,
basketbola treneris
AUTORA foto