Cesvaines pils
Meža taka Madonas apkārtnē
Cesvaine ziemā
Madonas novada ezeri un lauki
Baltie loki Madonas parkā
Reklāma — × 150 px

Aptauja: lielveikalu rekonstrukcija

Redakcija

Autors • 09.09.2014.

Burtu lielums

Vai lielveikalu rekonstrukcija, to slēgšana uz laiku jums sagādā kādas neērtības un liek mainīt iepirkšanās paradumus? – vakar vaicājām Madonā sastaptajiem cilvēkiem.

Madoniete Dace: – Lielākoties iepērkos „Rimi", tāpēc drīzāk problēmas pavasarī sagādāja šī veikala, nevis sagādā lielās „Maximas XX" rekonstrukcija tagad. Es domāju, ka veikalu Madonā ir pietiekami daudz. Katrā ziņā, kur iepirkties, vienmēr var atrast. Ļoti labi, ka „Elvi" atvēra veikalu arī Raiņos, jo pilsētā jau tomēr ir svarīgi, lai kāds pārtikas veikals būtu arī dzīvesvietas tuvumā.

Madoniete Mairita: – Man tas nesagādā grūtības. Ja kādu veikalu remontē vai slēdz, Madonā vienmēr ir alternatīva, kurp doties iepirkties. Rekonstruē „Rimi", var iepirkties „Maximā" vai otrādi. Kas vaļā, uz turieni arī ej. Madonā taču ir liela veikalu izvēle, un pircēji no tā, protams, tikai iegūst. Es parasti dodos uz tuvāko veikalu, bet tas atkarīgs arī no piedāvātajām cenu atlaidēm.

Judīte no Murmastienes: – Madonā līdz šim vairāk iepirkāmies lielajā „Maximā XX", bet tagad – „Rimi". Ikdienā mēs iepērkamies vietējā veikalā savā dzīvesvietā, bet sestdienās vai svētdienās atbraucam iepirkties arī uz Madonu.

Madoniete Beāte: – Madonā ir pietiekami daudz veikalu, tāpēc nav pamata runāt par kādām neērtībām. Un arī mazā „Maxima" Poruka ielā ir ļoti labs veikals, tāpat var doties uz „Rimi", kur pēc rekonstrukcijas ir tik skaisti. Tas, kas vajadzīgs, ir jādara un jāuzlabo – lai tikai rekonstruē, visu taču var pieciest. Pozitīvi, ka Raiņa ielas kvartālā ir atvērts „Elvi", bet pirmais iespaids – salīdzinoši ļoti dārgs veikals. Svētdien to apmeklējot, es jau izteicu savus priekšlikumus.

Laura no Jaunlazdonas: – Veikals mums ir netālu no mājām, tur iepērkamies ikdienā, bet, kad ir vairāk brīva laika, braucam uz veikaliem Madonas centrā, kur ir lielāka izvēle un arī precēm ir lielākas cenu atlaides. Līdz šim biežāk iepirkāmies lielajā „Maximā". Arī „Rimi" pēc rekonstrukcijas pircējiem ir vēl lielākas iespējas. Piemēram, tagad tur ir arī veikals „Globuss" un vēl daži citi veikali, kur arī var iepirkties.

Aptauju veica
ŽEŅA KOZLOVA

Atbalsti kvalitatīvu žurnālistiku

Abonē eStars.lv un lasi vairāk

Ar digitālo abonementu no 1,99 €/mēn. tu piekļūsti visiem portāla eStars.lv rakstiem. Vēlies vairāk? Izvēlies E-avīzi vai drukāto laikrakstu.

Pievienojies sarunai

Pievieno komentāru

Komentēt vari arī anonīmi — pietiek norādīt vārdu.

Reklāma — × 150 px