Madonas BJSS divu komandu jaunie basketbolisti trīs dienas – no 28. līdz 30. augustam – pavadīja starptautiskā basketbola turnīrā "NG Mini Cup" Igaunijā, Rakverē.
Šogad šajā turnīrā piedalījās 1998./1999. g. dz. un 2002./2003. g. dz. zēnu komandas.
Turnīrs tika organizēts sešās vecuma grupās, spēles notika sešās sporta zālēs, piedalījās ap 1000 dalībnieku no sešām Eiropas valstīm – igauņi, lietuvieši, latvieši, krievi, somi, angļi. Kopā notika vairāk nekā 100 spēļu.
Turnīra sportiskais līmenis bija gana augsts, lai mēs, madonieši, saprastu, ko nozīmē basketbols, kā vajag trenēties, pie kā jāpiestrādā, kā jācenšas un kādai ir jābūt attieksmei, lai no mums sanāktu kaut ne augstas klases basketbolisti, bet labi sportisti, veselīgi cilvēki ar sportisku domāšanu. Turnīrā no Latvijas piedalījās Jelgavas, Ventspils, Valmieras, Jēkabpils un arī Madonas komandas.
Jaunākajā grupā Madonas BJSS piedalījās pārsvarā ar gadu jaunākiem dalībniekiem – 2003. g. dz. zēniem, tikai trīs puiši bija 2002. g. dz.
Plašāk lasiet laikrakstā STARS 09.09.2014.
Autors: AGNIS BEĶERIS,
basketbola treneris
AUTORA foto