Madonas BJSS jaunie basketbolisti, kas vēlas uzlabot savu fizisko un tehnisko kondīciju, labāk sagatavoties basketbola sezonai, šoreiz devās mēroties spēkiem uz „Ghetto Basket" sacensībām Jēkabpilī.
„Ghetto Alianse" Jēkabpils piektais un noslēdzošais posms norisinājās 23. augustā Jēkabpils pilsētas stadionā. Par čempiona titulu četros sporta veidos – ielu basketbolā, ielu futbolā, ielu florbolā un volejbolā – cīnījās vairāk nekā 35 komandas no Jēkabpils, Madonas, Salas, Pļaviņām, Rēzeknes, Viesītes, Līvāniem un arī Ogres. Paralēli jau ierastajiem sporta veidiem notika arī basketbola kluba „Jēkabpils" rīkotās aktivitātes.
Neraugoties uz laikapstākļiem, Jēkabpils pilsētas stadions pulcēja ievērojamu skaitu skatītāju un dalībnieku, kas noslēdzošajā 5. posmā uzzināja ne vien posma, bet arī kopvērtējuma labākās komandas.
Plašāk lasiet laikrakstā STARS 03.09.2014.
Autors: AGNIS BEĶERIS,
basketbola treneris
Foto no sacensībām