Tieši tā aizsācies jaunais mācību gads arī Lubānas vidusskolā.
– Mācību gads sākās pulksten 10. Jau tradicionāli 12. klases audzēkņi ieveda skolā pirmklasniekus. Prieks, ka šogad 1. klasē mācības uzsāka 19 audzēkņu, – vakar „Staram" pastāstīja Lubānas vidusskolas direktore Iveta Peilāne, kam šajā amatā šis būs pirmais mācību gads. Līdz šim viņa bija direktores vietniece audzināšanas darbā.
– No vienas puses, šajā brīdī audzēkņu skaits it kā ir stabilizējies – lielākoties klasēs vidēji ir 19, 17, 16, pat 21 skolēns -, taču skumjākais ir tas, ka kopumā šajā gadā Lubānas vidusskolā mācības uzsāka tikai 186 audzēkņi, par 20 skolēniem mazāk nekā iepriekšējā mācību gadā, un šogad netika nokomplektēta 10. klase, diemžēl arī 9. klase ir ļoti maza – tikai 10 skolēnu. Tāpēc ļoti jādomā par nākamo mācību gadu, kā piesaistīt skolēnus. Jāuzsver, ka lielu uzmanību veltām mācību procesa kvalitātei, iesaistāmies dažādos projektos. Pedagogu kolektīvā gan šajā mācību gadā neviens jauns pedagogs nav ienācis. Direktores vietniece audzināšanas darbā ir vēstures skolotāja Dace Kočāne.
Plašāk lasiet laikrakstā STARS 02.09.2014.
Autore: BAIBA MIGLONE