– Ar kādām domām, noskaņu, iecerēm jums ir sācies jaunais, 2014./2015., mācību gads? – vakar, 1. septembrī, jautājām Madonā sastaptajiem skolēniem un skolotājiem.
Madoniete Simona: – Jaunais mācību gads ir atnācis gaidīts, kaut gan labprāt vēl baudītu vasaras brīvlaiku, ja vien tas būtu iespējams. Es mācīšos Madonas pilsētas 2. vidusskolas 8. klasē. Pirmajā skolas dienā bija jauks svinīgais pasākums, satikšanās prieks un arī emociju plūdi. Pavisam mūsu klasē mācīsies 26 skolēni, bet klases audzinātāja mums ir Indra Sniķe. Pašai vislabāk patīk sports un matemātika.
Madoniete Helēna: – Jaunais mācību gads Madonas pilsētas 1. vidusskolā iesākās ar interesantu pasākumu – ne tikai svinīgām uzrunām, bet arī priekšnesumiem un uzvedumu. Pēcpusdienā es došos arī uz J. Norviļa Madonas mūzikas skolu, kur apgūstu vijoles spēli. Šogad es mācīšos 6. klasē, mūsu klases audzinātāja ir Varenīte Vīgante, un mūsu klasē šajā mācību gadā mācīsies arī daži jaunpienācēji. Klases kolektīvs ir interesants, jautrs un sportisks.
Madonietis Andris: – Es mācīšos Madonas Valsts ģimnāzijas 10. klasē. Pēc kāda brīža sāksies svinīgais pasākums Saieta laukumā, tiksimies ar klasesbiedriem, kuru vidū droši vien būs arī jauni skolēni no citām skolām, ar kuriem vēl iepazīšos. Par ko gribu kļūt nākotnē, gan neesmu izlēmis, bet tam vēl ir laiks.
Sporta skolotājs Jānis Švika: – Jaunais mācību gads ir sācies ar pozitīvām domām par to, ka skolēni būs centīgi, gribēs darboties un apgūt aizvien jaunas zināšanas. Priecē, ka Madonas Valsts ģimnāzijā mācās gan gudri un zinātkāri, gan arī sportiski audzēkņi.
Lazdonietis Andris: – Pirmā skolas diena šajā mācību gadā Madonas pilsētas 1. vidusskolā ir jau aizritējusi. Mācību gads, manuprāt, ir sācies labi. Notika gan tradicionālais svinīgais pasākums, gan pirmā stunda klasē. Šogad es mācīšos 9. klasē, mūsu audzinātāja ir Ilze Kaļinova. Pašam vislabāk patīk sports un vizuālā māksla.
Aptauju veica
ŽEŅA KOZLOVA