Sporta centra „Samuraji" audzēkņi gatavojas jaunajai sacensību sezonai, un sacensību sezona karatē sakrīt ar skolas mācību gadu, tā ilgst no septembra līdz jūnijam.
Gatavošanās jaunajai sezonai sākās jau jūlijā, kad kopumā četras nedēļas dažāda vecuma sportisti piedalījās vasaras sporta nometnē. Pašlaik treniņi notiek trīs reizes nedēļā, kā arī katram sportistam ir savs mājasdarbs, noteikti individuālie uzdevumi, kuri jāpilda pašam bez trenera klātbūtnes.
Iepriekšējā, 2013./2014. gada, sacensību sezona sporta centra „Samuraji" audzēkņiem bija ļoti veiksmīga. Tika atkārtoti izcīnīta otrā vieta kopvērtējumā Latvijas karatē čempionātā pieaugušajiem (decembrī) un pārliecinoša pirmā vieta kopvērtējumā bērnu Latvijas karatē čempionātā (maijā). Panākums ir arī tas, ka septiņi audzēkņi iekļuva Latvijas karatē izlasē, kas deva iespēju pārstāvēt valsti pasaules čempionātā (Madride, Spānija), Eiropas čempionātā (Lisabona, Portugāle) un Ziemeļvalstu čempionātā (Rīgā). Sporta centra „Samuraji" audzēkņi piedalījās arī deviņos ārvalstu starptautiskajos pārbaudes turnīros un vienmēr atgriezās ar medaļām.
Plašāk lasiet laikrakstā STARS 02.09.2014.
Autors: ROLANDS DRUŽOKS,
SC „Samuraji" karatē treneris
AUTORA foto