Šodien, tuvojoties jaunajam mācību gadam, Madonā norisinās novada skolotāju tradicionālā augusta konference.
– Sākumā – no pulksten 9 līdz 10.30 – norisināsies darbs skolotāju metodiskajās apvienībās un darba grupās. Savukārt tiem skolotājiem, kuri nav metodiskajās apvienībās, Madonas mūzikas skolā ir iespēja noklausīties Madonas pilsētas 1. vidusskolas psiholoģes Ineses Vaniņas lekciju „Laimes recepte", –
informē novada pašvaldības izglītības pārvaldes vadītāja Solvita Seržāne. – Pēc tam pulksten 11 Madonas kultūras namā viesosies Rīgas Lutera draudzes mācītājs Kaspars Simanovičs ar priekšlasījumu „Cilvēks – lielākais izaicinājums pats sev", tad sekos neliels koncerts, kurā skolotājiem koncertēs Elizabete Lāse (arfa).
Konferencē sveiksim arī jaunos pedagogus un kolēģus, kuri noslēguši studijas. Jaunums ir arī tas, ka šajā mācību gadā darbu Madonas bērnu un jaunatnes sporta skolā sāk bijušais olimpietis biatlonists Oļegs Maļuhins. Līdz ar savu treneri uz Madonas skolām pārnāk mācīties arī apmēram 10 jauniešu. Jāpiebilst, ka trenēt jauniešus sporta skolā šogad piekritis vēl viens olimpietis – Arvis Liepiņš.
Autore: BAIBA MIGLONE