No 28. jūlija līdz 1. augustam Aronas pagasta „Strautniekos" jau otro reizi notika jauniešu vasaras nometne „Mēs varam 2", kas pulcēja 24 jauniešus vecumā no 13 līdz 19 gadiem.
Jaunieši bija ieradušies no Kusas, Aronas, Lazdonas, Ļaudonas, Mārcienas un Bērzaunes pagasta, kā arī no Madonas pilsētas.
Katrs rīts jauniešiem sākās ar rīta rosmi, dejošanu, dziedāšanu un nometnes karoga pacelšanu. Ik dienu nometnē jaunieši diskutēja par līderību, veselību, naudas vērtību. Viņi aktīvi piedalījās komandas saliedēšanas aktivitātēs, notika regulāras spēles, stafetes un, protams, neiztika bez peldēšanās. Tāpat jaunieši paši saviem spēkiem nometnes teritorijā palīdzēja izveidot nelielu pludmali. Katru vakaru visi varēja darboties arī radošajās darbnīcās, veidojot sapņu ķērājus, apgleznojot lakatus, šujot taurenīšus, kā arī gatavojot vakara našķus. Nometnes laikā tika apmeklēts arī Birānu dzirnavu ūdenskritums.
Plašāk lasiet laikrakstā STARS 13.08.2014.
Nometnes dalībnieki: DIĀNA BABULE, DITA BRIMERBERGA, VLADISLAVS KUIBIDA, MARKS LĪCĪTIS, JĀNIS LAPICKIS-ČANDERS