Tā jau ir tradīcija, ka, līdzīgi kā ziemā, arī vasarā Madonas bērnu un jaunatnes sporta skola rīko kausa izcīņu, tikai – vasaras biatlonā. Tur slēpošanu nomaina braukšana ar rolleriem, bet jaunāko grupu audzēkņiem – skriešana.
1. augustā sporta un atpūtas bāzē „Smeceres sils" par Madonas bērnu un jaunatnes sporta skolas kausu vasaras biatlonā sacentās vairāk nekā 100 biatlonistu no Madonas, Alūksnes, Daugavpils, Cēsu, Aizkraukles, Talsu sporta skolām, kā arī piedalījās dalībnieki no Igaunijas.
Kupli pārstāvēta bija Madonas sporta skolas biatlona nodaļa, kam šīs sacensības notika treniņnometnes noslēgumā. Madoniešiem savā mājas trasē, šķiet, palīdz ierastā vide un arī līdzjutēju uzmundrinājums.
Jaunākajā E grupā uzvarēja Kārlis Ernests Janovskis. Meitenēm – Lība Igaune – 2. vietā, bet Arta Pušņakova – 3. vietā. D grupā, veicot 1,5 km, Līva Šahno ierindojās 3. vietā. C grupā Jēkabam Putniņam – 2. vieta, bet Ilvaram Biseniekam – 3. vieta. Meitenēm uzvarēja Agnija Nagle, bet Karīna Narkovska ierindojās 2. vietā. B grupā dominēja Cēsu sporta skolas audzēkņi, bet A grupā 7 km rollerslēpošanas distanci Laura Beļajeva veica otrā, uzvarēt atļaujot Regīnai Rudzītei no Alūksnes. Kristai Kupčai – 3. vieta. A grupā junioriem 8 km rollerslēpošanas distancē uzvaru guva Andrejs Zikovs no Talsu sporta skolas.
Ar rezultātiem var iepazīties interneta vietnē www.smeceressils.lv.
Autore: IVETA ŠMUGĀ
AGRA VECKALNIŅA foto