3. augusta svētdienā Madonā notikušajā "Volkswagen Trek kauss" MTB sacensību posmā "Moller Auto Krasta" 42 km maratona distancē spraigā cīņā Alūksnes biatlonists un slēpotājs Oskars Muižnieks (Trek team) finišēja pussekundi priekšā biatlonistam Raivim Zīmelim (MySport/Stevens).
Dāmām uzvarēja Inese Zvirgzdiņa. "Trek Superfly" 21 km pusmaratona distancē pārliecinoši pirmais bija Gunārs Dzalbs (ELKOR), bet sieviešu konkurencē nepārspēta palika Līga Actiņa (Policistu velobiedrība).
Dalībniekiem bija jābrauc pa pazīstamo "Smeceres sila" slēpošanas trasi, kas zināma ar grūtajiem kāpumiem un līkumotajiem nobraucieniem. Dažās vietās pat pašiem labākajiem bija jālec nost no riteņa, lai to, sviedriem līstot, stumtu. Atzīstams ir ikviena sportista fiziskais rūdījums, jo Madonas posms tiek uzskatīts par vienu no grūtākajiem. "Volkswagen Trek kausa" posma dalībniekus nogurdināja vairāk nekā +30 grādu karstums, kas radīja papildu pārbaudi un slodzi.
Plašāk lasiet laikrakstā STARS 12.08.2014.
Sagatavoja IVETA ŠMUGĀ