Baltie loki Madonas parkā
Cesvaine ziemā
Madonas novada ezeri un lauki
Cesvaines pils
Meža taka Madonas apkārtnē
Reklāma — × 150 px

Konference „Jaunietis 2015-2020″

Redakcija

Autors • 08.08.2014.

Burtu lielums

12. augustā pulksten 11 Rīgā, Saeimas Sarkanajā zālē, sāksies starptautiskajai jauniešu dienai veltīta konference „Jaunietis 2015-2020".

Konferencē aicināti piedalīties pašvaldību, jauniešu nevalstisko organizāciju (NVO) un citu jaunatnes darbā iesaistīto institūciju un mediju pārstāvji. Pasākumu rīko Izglītības un zinātnes ministrija sadarbībā ar Saeimu un Jaunatnes starptautisko programmu aģentūru.
Konferenci atklās Saeimas priekšsēdētāja Solvita Āboltiņa, izglītības un zinātnes ministre Ina Druviete un Saeimas Izglītības, kultūras un zinātnes komisijas pārstāvis.
Konferences ietvaros organizētajā paneļdiskusijā piedalīsies ministrijas, Saeimas Izglītības, kultūras un zinātnes komisijas, Latvijas Jaunatnes padomes, Latvijas Pašvaldību savienības un NVO pārstāvji. Tajā tiks diskutēts par Jaunatnes politikas pamatnostādņu projektā definētajām būtiskākajām tēmām, piemēram, jauniešu līdzdalību, piederības apziņas stiprināšanu un sadarbības starp uzņēmumiem un pašvaldību veicināšanu.

Autore: INESE ELSIŅA

Atbalsti kvalitatīvu žurnālistiku

Abonē eStars.lv un lasi vairāk

Ar digitālo abonementu no 1,99 €/mēn. tu piekļūsti visiem portāla eStars.lv rakstiem. Vēlies vairāk? Izvēlies E-avīzi vai drukāto laikrakstu.

Pievienojies sarunai

Pievieno komentāru

Komentēt vari arī anonīmi — pietiek norādīt vārdu.

Reklāma — × 150 px