26. jūlijā Cesvainē notika ielu basketbola „TopBumba 2014" 3. posma sacensības. Ielu basketbola turnīrs „TopBumba" Madonas novadā šogad notiek jau 21. gadu pēc kārtas.
Cesvaines pilsētas svētku ietvaros „TopBumba 2014" 3. posmā piedalījās 18 komandas, kas sacentās 5 vecuma grupās.
Jaunākajā vecuma grupā U-12 (2004. g. dz. un jaunāki zēni) uzvaru izcīnīja komanda „Ērgļi-1" (M. Užāns, V. Masaļskis, A. Einišs); U-14 grupā (2002.-2003. g. dz. zēni) 1. vieta komandai „Cesvaine" (M. O. Ļavs, R. Boks, R. Boks); U-16 grupā (2000.-2001. g. dz. zēni) 1. vietā komanda no Jēkabpils „Eksperti" (K. Tumšs, M. Surkulis, R. Vingris); U-19 grupā (1998.-1999. g. dz. jaunieši) 1. vietā komanda „Daxis" (D. Sakne, R. Čakstiņš, N. Skripka, K. Ķeveris); V grupā (1997. g. dz. un vecāki vīri) 7 komandu konkurencē stiprākie bija komanda „Benzīns"
(I. Ikstens, J. Skuja, A. Beķeris).
Par veiksmīgu 3. posma norisi liels paldies Cesvaines pilsētas domei, AAS „Gjensidige Baltic", AS „Cesvaines piens", Madonas novada pašvaldības sporta darba organizatoram Mārim Gailumam, tiesnešiem, dalībniekiem un līdzjutējiem!
Šogad ielu basketbola turnīrs „TopBumba 2014" notiks 4 posmos. Lai cīnītos par balvām kopvērtējumā, jābūt ieskaitei vismaz 3 posmos.
Uz tikšanos 4. posma sacensībās 31. augustā pulksten 14 Madonā, Priežu kalna laukumos!
Autors: AGNIS BEĶERIS,
treneris