No 9. līdz 16. augustam Varakļānos notiks starptautiskais glezniecības plenērs „Baltā pilsēta – 2014".
Plenērā piedalīsies apmēram 20 mākslinieki, kas gleznos Varakļānu novada skatus.
Starptautiskā glezniecības plenēra „Baltā pilsēta – 2014" noslēgumā katrs mākslinieks uzdāvinās Varakļānu novadam vienu darbu, tādējādi Varakļānu novada pašvaldības īpašumā nonāks apmēram 20 kvalitatīvi, augstvērtīgi mākslas darbi, kur attēlota Varakļānu novada vide. No tiem tiks izveidota ceļojošā izstāde „Sajūti Varakļānus!".
Projekta meistarklašu dalībnieki iegūtās prasmes turpmāk izmantos savā radošajā darbā. Projektu atbalsta Varakļānu novada pašvaldība, Vidzemes plānošanas reģions un Valsts Kultūrkapitāla fonds.
Autore: INESE ELSIŅA