5. jūlijā Madonā, Priežu kalna laukumos, notika ielu basketbola sacensību „Topbumba 2014" 2. posma sacensības. Ielu basketbola turnīrs „Topbumba" Madonā šogad notiek jau 21. gadu pēc kārtas.
Kā jau katru gadu, tieši 2. posmā bija vismazākais dalībnieku skaits. Posmā piedalījās 19 komandas, kas sacentās 5 vecuma grupās.
Jaunākajā vecuma grupā U-12 (2004. g. dz. un jaunāki zēni) uzvaru izcīnīja komanda "Ērgļi-1" (N. Olte, M. Užāns, A. Cirsis, V. Masaļskis ).
U-14 grupā (2002.-2003. g. dz. zēni) 1. vieta komandai „MB-3" (A. Šilinskis, D. Točs, E. Skuja). U-16 grupā (2000.-2001. g. dz. zēni) 1. vietā komanda no Jēkabpils –
„Eksperti" (K. Elksnītis, M. Surkulis, R. Vingris, T. Vecumnieks). U-19 grupā (1998.-1999. g. dz. jaunieši) 1. vietā komanda „Mikiņš" (G. Vizāns, A. Jurkāns, M. Kalniņš);
V grupā (1997. g. dz. un vecāki vīri) 8 komandu konkurencē stiprākie bija komanda „Benzīns" (J. Mednis, I. Ikstens, J. Skuja, A. Lazdiņš).
Plašāk lasiet laikrakstā STARS 16.07.2014.
Autors: AGNIS BEĶERIS,
basketbola treneris
ANDREJA SKUJAS foto no apbalvošanas