Latvijas U-18 puišu izlase no 4. līdz 6. jūlijam piedalījās Baltijas kausa izcīņas turnīrā Tallinā.
Komandas galvenais treneris Arnis Vecvagars komandā iekļāvis 13 basketbolistus, starp kuriem ir arī madonietis – vēl tikai 16 gadus vecais (17 g. paliek novembrī) Zigmārs Raimo.
Puiši turpinās gatavoties Eiropas junioru čempionātam, kas no 24. jūlija līdz 3. augustam notiks Turcijas pilsētā Konujā. Latvijas U-18 izlase grupas turnīrā spēlēs ar Itālijas, Polijas un Beļģijas junioriem.
Nedēļu pirms Baltijas kausa izcīņas turnīra notika intensīvi treniņi Rīgā, BA "Turība" sporta kompleksā. Notikušas divas pārbaudes spēles, tiekoties ar Krievijas U-18 izlasi. 30. jūnijā Latvijas juniori uzvarēja ar rezultātu 67:60. Zigmārs laukumā pavadīja 11 minūtes, izcīnīja 3 atlekušās bumbas un guva 2 punktus. Atbildes spēlē 1. jūlijā stiprāki (72:69) bija Krievijas juniori. Zigmārs laukumā bija 15 minūtes un guva 8 punktus. Pēc šīm spēlēm no Latvijas junioru izlases tika atskaitīti vairāki spēlētāji, bet 13 labāko skaitā Zigmārs palika.
Plašāk lasiet laikrakstā STARS 16.07.2014.
Autors: AGNIS BEĶERIS,
basketbola treneris