Kaut arī biatlons ir ziemas sporta veids, lai saglabātu sportisko formu un iegūtu meistarību, cītīgi ir jātrenējas arī vasarā. Madonas BJSS biatlona nodaļas audzēkņi no 25. jūnija līdz 4. jūlijam piedalās dienas nometnē, trenējoties sporta un atpūtas bāzē "Smeceres sils".
Madonas BJSS biatlona nodaļas vadītāja Aira Bērziņa pastāstīja, ka dienas nometnē trenējas 30 jauno biatlonistu. – Skrienam, braucam ar rolleriem, šaujam. Katru dienu notiek divas treniņnodarbības – rītā un pēcpusdienā. Viss mainās atkarībā no laika apstākļiem, un šonedēļ ir ļoti lietains laiks.
Biatlona nodaļas treneriem pievienojies arī bijušais audzēknis, LSPA absolvents un Latvijas biatlona izlases dalībnieks Rolands Pužulis. – Mācīt citus ir pavisam citādāk, nekā trenēties pašam. Viss ir atkarīgs no bērniem, cik kurš vēlas paņemt pretī. Kādam var ko vairāk iemācīt, citam – mazāk; tas atkarīgs, cik liela ir motivācija trenēties. Cenšamies motivēt visus, bet kā nu kuram sanāk, – atzina Rolands, kam radusies iespēja atgriezties savā sporta skolā un strādāt kā biatlona trenerim.
Aira Bērziņa piebilda: – Sevišķi mazajiem gribas visu ko apgūt, arī šaušanu. Bērniem patīk, ka katrs jaunais treneris ienes svaigas vēsmas treniņu procesā.
PLašāk lasiet laikrakstā STARS 09.07.2014.
Autore: IVETA ŠMUGĀ
AGRA VECKALNIŅA foto