Piektdien Rīgā, Daugavas stadionā, sākās Latvijas sporta veterānu-senioru savienības 51. sporta spēļu finālsacensības vesera mešanā. Madonas novadu Rīgā pārstāvēja Jānis Sudārs, izcīnot 2. vietu K-55+ vecuma grupā, un Kārlis Bricis K-60+ grupā ierindojās 6. vietā.
Sestdien un svētdien Jelgavā mūsu novada godu aizstāvēja 12 vieglatlēti un K-35+ volejbola komanda, kas izcīnīja 4. vietu. Vieglatlētikā D-70+ vecuma grupā visraženāk startēja Zinaida Rācenāja, izcīnot 400 m, 800 m un 3000 m skrējienos pirmās vietas – trīs zelta medaļas.
Visu medaļu komplektu izcīnīja Ruta Kozlovska – 3 km soļojumā, 3000 m skrējienā un 800 m skrējienā. Uldim Sudāram zelts tāllēkšanā un bronza diska mešanā. Sudraba un divas bronzas medaļas izcīnīja Līga Platpīre D-60+ grupā šķēpa mešanā, diska mešanā un lodes grūšanā. Antai Dombrovskai D-35+ grupā sudrabs augstlēkšanā, bronza šķēpa mešanā un lodes grūšanā. Sudraba godalga K-45+ grupā Helmutam Polim 400 m skrējienā. Divas bronzas medaļas Aivim Fiņķim K-45+ grupā 100 m skrējienā un augstlēkšanā (ar kājas traumu).
Plašāk lasiet laikrakstā STARS 09.07.2014.
Autors: GUNĀRS MATS,
Madonas SVK valdes priekšsēdētājs
AUTORA foto