Madonas novada ezeri un lauki
Cesvaine ziemā
Baltie loki Madonas parkā
Meža taka Madonas apkārtnē
Cesvaines pils
Reklāma — × 150 px

Aptauja: peldēšanas sezona

Redakcija

Autors • 08.07.2014.

Burtu lielums

Cik aktīvi šogad iesākusies peldēšanas sezona? – jautājām vakar Madonā pie karjera ezera sastaptajiem cilvēkiem.

Madonietis Voldemārs: – Neesmu vēl aktīvi uzsācis peldēties šogad. Sezonu atklāju pirms aptuveni mēneša šeit, karjera ezerā, bet pretējā ezera pusē. Tur ar velosipēdu var labi piebraukt.

Renāte un Māra: – Mēs maijā, kad bija lielais karstums, cītīgi peldējāmies. Tobrīd bijām Rīgā, bet tagad pēc pauzes un vēsā laika, atgriežoties siltumam, atbraucām nopeldēties karjera ezerā Madonā. Vienīgi izskatās, ka šajā vietā būs mazliet bailīgi gulbju ģimenes dēļ.

Vasilijs no Madonas: – Peldēties šogad sāku aprīlī. Vēsais laiks netraucēja – katrreiz, kad bija volejbola spēles, ar pārējiem spēlētājiem gājām kārtīgi peldēties, līdz ar to sanāca ūdenī būt gandrīz katru dienu. Šogad vienu reizi biju arī jūrmalā, bet šeit, protams, siltāks ūdens.

Madonietis Jānis Vocišs: – Pagājušajā gadā beidzu sezonu 31. decembrī; bija +3 grādi. Šogad atklāju 26. aprīlī. Es peldos neatkarīgi no ūdens temperatūras, galve-
nais – lai ūdens būtu un ledus nebūtu. 31. decembrī vēl uzsalis nebija, tāpēc varēja peldēties. Jūnija sākumā pabiju 11 dienas Grieķijā; tur ūdens ir sāļāks un siltāks, bet man tas siltais pat nepatika. Šodien peldos jau otro reizi. No rīta ceļos, atbraucu uz ezeru ap sešiem, septiņiem; neviena cilvēka nav. Žēl, ka visi vēl guļ, jo tik labs laiks, tīrs gaiss. Ja neviena nav, tad nopeldos pa pliko. Ideāli!

Ginta no Madonas: – Vēl neesmu atklājusi sezonu. Citus gadus maija beigās noteikti tas jau ir izdarīts, bet šodien būs pirmā peldēšanās reize šogad. Iepriekšējās siltajās dienās bija vēss ūdens, braucām tikai sauļoties. Tagad gan ūdens šķiet ļoti labs, silts.
Mihails: – Sen jau sāku peldēties. Pēc vēsā laika šodien atbraucām pirmoreiz. Kad sanāk brīvs laiks, braucam šurp kopā ar sievu – viņai vairāk patīk peldēties. Parasti papeldam pusstundiņu, pasauļojamies.

Aptauju veica RITA TURKINA

Atbalsti kvalitatīvu žurnālistiku

Abonē eStars.lv un lasi vairāk

Ar digitālo abonementu no 1,99 €/mēn. tu piekļūsti visiem portāla eStars.lv rakstiem. Vēlies vairāk? Izvēlies E-avīzi vai drukāto laikrakstu.

Pievienojies sarunai

Pievieno komentāru

Komentēt vari arī anonīmi — pietiek norādīt vārdu.

Reklāma — × 150 px