Madonas pilsētas sporta centrā no 9. līdz 13. jūnijam un no 16. līdz 20. jūnijam visu vecuma grupu puišiem, kuri vēlas uzlabot savu fizisko un tehnisko kondīciju, labāk sagatavoties basketbola sezonai, notika individuālie treniņi.
Katru nedēļu uz treniņiem pulcējās ap 10 jauniešu. Šie puiši treniņnedēļas beigās tika apbalvoti ar sacensībām. Šoreiz tās bija ielu basketbola sacensības Smiltenē.
Sestdien, 21. jūnijā, Smiltenes pilsētas svētku ietvaros Baznīcas laukumā notika „Ghetto Games" sacensības vairākos sporta veidos. Madonas BJSS basketbolisti piedalījās „Ghetto Basket" sacensībās.
Neveiksmīgs starts šoreiz sanāca puišiem U-16 vecuma grupā, jo jau pirmajā spēlē Kristers Rosmanis, neveiksmīgi piezemējoties, guva ļoti nopietnu traumu, un komanda sacensībās vairs nevarēja piedalīties. Tagad komandas biedriem – Raitim Čakstiņam un Rūdolfam Brantam – uz Kristera palīdzību jāgaida 2 mēneši, bet cerēsim, ka trauma tiks veiksmīgi izārstēta.
Plašāk lasiet laikrakstā STARS 02.07.2014.
Autors: AGNIS BEĶERIS,
basketbola treneris
AUTORA foto