Jaunatnes futbola sezona rit pilnā sparā, un Madonas BJSS U-11 vecuma grupas futbolisti, piedaloties Vidzemes jaunatnes futbola čempionātā, pēc 1. apļa spēlēm 12 komandu konkurencē Vidzemes reģionā atrodas trešajā vietā.
Atrašanās līderu grupā ir labs rezultāts, ņemot vērā, ka sacenšamies ar specializētajiem bērnu un pieaugušo futbola klubiem (piemēram, „Valmiera", „Smiltene", „Ogre", „Gulbene") un visas spēles notiek izbraukumos. Mūsu futbolisti varēja būt augstākā vietā kopvērtējumā, jo, esot divreiz vadībā, tomēr piekāpās valmieriešiem, bet šāda spēle deva pārliecību par saviem spēkiem.
Madonieši šobrīd pēc 11 spēlēm ir guvuši 25 punktus (8 uzvaras, 1 neizšķirts, 2 zaudējumi). Vairāk punktu izcīnījuši FK „Valmiera" (33) un Gulbenes BJSS (27) spēlētāji.
Arī šajā sezonā pretinieku aizsargiem neizdodas apturēt mūsu uzbrucēju M. Stabulnieku, kas guvis 11 vārtu 11 spēlēs, bet teicamu sniegumu demonstrē aizsargs D. Ozoliņš, neļaujot pretiniekiem izvērsties soda laukumu tuvumā, kā arī spējis gūt trīs vārtus, piedaloties uzbrukumā.
Otrā apļa spēles atsāksies augustā.
Autors: JĀNIS RUKMANIS,
Madonas BJSS futbola treneris