„Ghetto Alianse" Jēkabpils vērienīgā atklāšana notika 21. jūnijā Jēkabpils pilsētas stadionā.
Kā ziņo „Ghetto Alianse" Jēkabpilī sabiedrisko attiecību speciāliste Vera Grāvīte, par čempiona titulu florbolā, strītbolā un volejbolā cīnījās vairāk nekā 40 komandu no Jēkabpils, Viesītes, Madonas, Kalsnavas, Barkavas, Staburaga, Pļaviņām, Daugavpils, Līvāniem un Valkas.
Vērienīgajā atklāšanā skatītājus un dalībniekus ar savām dejām priecēja basketbola kluba „Jēkabpils" karsējmeitenes un galvu reibinošs drifts.
21. jūnija 1. posma uzvarētāji jau ir zināmi, starp tiem – arī mūsu novada komandas. „Ghetto Basket" U-14 grupā komandai „Zuma" – 3. vieta.
„Ghetto Volley" sieviešu grupā 2. vietu ieguva komanda „Heta" no Madonas. Savukārt, „Ghetto Florball" 3. vietu izcīnīja komanda „Brendoni".
„Ghetto Alianse" notiks katru otro nedēļu Jēkabpils pilsētas stadionā. Nākamais posms gaidāms 12. jūlijā. Kā jau ierasts, cīņa par uzvaru notiks strītbolā, volejbolā, florbolā un ar 2. posmu – arī futbolā.
Atbalstītāji: Jēkabpils pilsētas dome, Jēkabpils sporta centrs, SIA „Margret".
Sekot jaunumiem var draugiem.lv lapā „Ghetto Alianse" Jēkabpils, kā arī tviterī (@JauniesuDome_).
Autore: IVETA ŠMUGĀ