Šodien Madonā, sporta un atpūtas bāzē "Smeceres sils", noslēdzās starptautiskā biatlona attīstības nometne, kas ilga no 2. līdz 11. jūnijam. Tajā trenējās un sportiskās iemaņas pilnveidoja 26 Baltijas valstu jaunie sportisti, un nometni vadīja treneris no Zviedrijas.
Kari Korpela ir Zviedrijas biatlona skolas treneris un Starptautiskās biatlona federācijas (IBU) pārstāvis. Starptautiskā biatlona federācija deleģē savus trenerus jauno biatlonistu apmācībai daudzās valstīs. Treneris atklāja, ka Latvijā ir pirmo reizi, uz Rīgu atlidojis ar lidmašīnu, bet līdz Madonai nokļuvis ar auto, un, viņaprāt, mums ir tik taisnas ceļu trases (maz līkumu). Viņš dalījās iespaidos par sporta un atpūtas bāzi "Smeceres sils", ka te ir gan skaista daba, gan sakopta vide, gan visi apstākļi, lai trenētos.
Plašāk lasiet laikrakstā STARS 11.06.2014.
Autore: IVETA ŠMUGĀ
AGRA VECKALNIŅA foto