Madonas sporta centrā jau 39. reizi notika novada dambretes organizatora Mārtiņa Šulmaņa dāvātā ceļojošā kausa izcīņa 64 lauciņu dambretē senioriem.
Kopš 1975. gada kauss radis mājvietu vai visās republikas malās – gan Ropažos, gan Kuldīgā, gan Gulbenē un tepat novada dažādās vietās. Vairākus pēdējos gadus tas „aizķēries" arī dāvinātāja mājvietā. Šoreiz par to sekmīgi cīnījās dzelzavietis Jāzeps Juhnevičs, kas ar iegūtajiem 14 punktiem kļuva pārējiem neaizsniedzams un saņēma ceļojošo kausu. Par 3 punktiem atpalika kalsnavietis Herberts Millers un madoniete Aina Ivanova, viņi saņēma organizatora sarūpētos suvenīrus. Pats kausa dāvinātājs bija viesmīlīgs un samierinājās ar 9 punktiem un nepateicīgo ceturto vietu.
Autors: M. VĪRS