Madonieši jau pagājušajā gadā vēlējās uzņemt pie sevis republikas sporta veterānu spartakiādes dalībniekus dambretē, taču priekšroka tika dota Bauskai. Līdzīgi bija arī šogad, un madoniešu divām komandām bija jāmēro garais ceļš uz Bausku.
Kandidātu sarakstā bija pusotrs desmits dalībnieku, tomēr komandas nokomplektēt radās problēmas un pieteikto desmit dalībnieku vietā Bauskā ieradās tikai astoņi, t. i., abas komandas bez rezervistiem. Dažādu iemeslu dēļ nepiedalījās Marita Mozais, Zelma Svilāne, Vija Ritiņa, Linda Oņiskiva, kā arī Herberts Millers un Elmārs Krampe. Pēdējo divu audzēkņi no Kalsnavas un Liezēres skolas sekmīgi cīnījās Gulbīšu vidusskolā, tiekot pie medaļām.
Plašāk lasiet laikrakstā STARS 11.06.2014.
Autors: M. VĪRS
V. MASA foto