Baltie loki Madonas parkā
Meža taka Madonas apkārtnē
Madonas novada ezeri un lauki
Cesvaine ziemā
Cesvaines pils
Reklāma — × 150 px

Pēc trim spēlēm

Redakcija

Autors • 11.06.2014.

Burtu lielums

Ziemeļaustrumu Latvijas 2. līgas čempionāta futbola sezonā piedalās astoņas komandas.

Mūsu komandai FK "Kvarcs"/Madona jau bijušas trīs spēles. Pēc trim spēlēm ar 6 punktiem komanda ieņem 4. vietu. Rezultatīvākais komandā ir Klāvs Sveķis ar 5 gūtajiem vārtiem.
Sezonas atklāšanas spēle notika 24. maijā Madonas pilsētas stadionā, kur FK "Kvarcs"/Madona ar rezultātu 4 : 2 uzvarēja FK "Latgols"/Ludza komandu. Nākamajā spēlē Balvos ar Balvu SC komandu tika atzīts mājinieku pārsvars un piedzīvots zaudējums ar rezultātu 3 : 5. Dāvana Madonas pilsētai tika sarūpēta tās svētkos 7. jūnijā. FK "Kvarcs"/Madona uzvarēja Krāslavas komandu ar rezultātu 5 : 2.
Nākamā spēle mūsu komandai būs 15. jūnijā Gulbenē ar FB "Gulbene"/"Zellis" komandu, bet Madonā FK "Kvarcs"/Madona spēlēs 28. jūnijā pulksten 14 ar Viesītes sporta skolas komandu.

Autors: MĀRIS GAILUMS,
Madonas novada pašvaldības
sporta darba organizators

Atbalsti kvalitatīvu žurnālistiku

Abonē eStars.lv un lasi vairāk

Ar digitālo abonementu no 1,99 €/mēn. tu piekļūsti visiem portāla eStars.lv rakstiem. Vēlies vairāk? Izvēlies E-avīzi vai drukāto laikrakstu.

Pievienojies sarunai

Pievieno komentāru

Komentēt vari arī anonīmi — pietiek norādīt vārdu.

Reklāma — × 150 px