29. maijā noslēdzās pavasara parka sešu ceturtdienu skrējienu seriāls.
3 km skrējienā savā vecuma grupā uzvarēja Zane Kļaviņa un Raivo Špuns. 30+ grupā veiksme – Renātes Rācenājas un Oļega Filipenko kontā. 40+ grupā, jau pēc pieciem skrējieniem, uzvarēja Māra Rināsa un Uldis Lapsa. 2 km skrējienā senioriem pārliecinoši līderi bija Zinaīda Rācenāja un Pēteris Eriņš. 2 km skrējienā jaunākajā grupā līdz 15 gadiem nepārspēti palika Daniela Keita Lielupe un Rihards Juhnovičs.
Sacensību pirmo triju vietu ieguvēji tika apbalvoti ar Madonas novada pašvaldības medaļām.
Otro vietu un sudraba medaļu 3 kilometru skrējienā ieguva Emīls Stiprais un Laura Lapsa. 30+ grupā 2. vietu izcīnīja Līga Golubeva un Mārtiņš Bardovskis, 40+ grupā otrie – Gunvars Broks un Tīna Zālīte. 2 km skrējienā 50+ grupā 2. vietu izcīnīja Dace Saulīte un Gunārs Mats, jaunākajā grupā te otrie bija Lauris Zālītis un Ilona Kalupniece.
Trešo vietu savā grupā 3 km skrējienā izcīnīja Baiba Krauklīte un Ivo Cielavs. Vēl 3. vietu savā grupā izcīnīja Jānis Švika, Elita Staune, Aivars Ostrovskis, Artūrs Ķevers un Klāvs Stiprais.
Visi skrējiena dalībnieki noslēgumā cienājās ar „Krūmiņa beķerejas" mājas torti. Šķiroties izskanēja doma: uz tikšanos rudenī – 2. oktobrī!
Autors: GUNĀRS MATS,
sacensību organizators
AUTORA foto