28. un 29. maijā notika Madonas pilsētas 2014. gada atklātā čempionāta pludmales volejbolā pirmais – atklāšanas – posms, kurā tika noskaidrotas labākās šī posma komandas jauniešu – vīriešu, sieviešu un vīriešu 40+ grupās.
Atklāšanas posmā 28. maijā piedalījās 14 jauniešu – vīriešu komandas no dažādiem Latvijas novadiem. Visspēcīgākās un meistarīgākās bija šādas komandas: 1. vietā – komanda no Vecpiebalgas „MVR LUX" (Gatis Slavēns un Jānis Daļeckis), 2. vietā – komanda no Madonas „Signāls EM" (Edgars Līcītis, Vasilijs Trusovs un Ernests Berkmanis), 3. vietā – arī komanda no Madonas „OPSI" (Edmunds Malta un Andris Seržāns).
29. maijā sacensībās piedalījās sieviešu un vīriešu 40+ komandas. Spēcīgākās sieviešu konkurencē bija trīs komandas no Madonas: 1. vietā – „Heta" (Sabīne Cimdiņa un Ilze Rubule), 2. vietā – „Saulainās" (Dairita Pulkstene un Elīna Ziemele), 3. vietā – „Rigerte" (Ingūna Gulbe, Benita Romule un Laila Ragozina). Vīriešiem 40+ grupā spēcīgāko trijniekā arī iekļuva vietējās komandas: 1. vietā – „Ezis" (Jānis Sudārs, Māris Belorags un Andris Stalīdzāns), 2. vietā – „Cartel-AVD" (Arkādijs Strods, Ivars Bodžs, Dzintars Vasiļjevs un Valdis Paura), 3. vietā – „Rokeri" (Valentīns Rakstiņš, Sandis Sproģis un Edgars Līcītis).
Otrais posms Madonas pludmales volejbola laukumos gaidāms 11. un 12. jūnijā.
Autors: VASILIJS TRUSOVS
AUTORA foto