Cesvaines pils
Madonas novada ezeri un lauki
Baltie loki Madonas parkā
Meža taka Madonas apkārtnē
Cesvaine ziemā
Reklāma — × 150 px

Atklāta Vidzemes koncertzāle „Cēsis”

Redakcija

Autors • 04.06.2014.

Atklāta Vidzemes koncertzāle „Cēsis”
Burtu lielums

31. maijā tik netālu no mums – Cēsīs – notika jaunā daudzfunkcionālā kultūras centra – Vid­zemes koncertzāles „Cēsis" – svinīga atklāšana.

Vidzemes koncertzāles „Cēsis" vadītāji cer, ka jaunā būve piesaistīs ne tikai Latvijas, bet arī kaimiņvalstu muzikālo tūristu interesi, un pirmās ceļazīmes šajā virzienā bija atklāšanas koncerts, kurā piedalījās gan Latvijas Nacionālā simfoniskā orķestra mākslinieciskais vadītājs Andris Poga, gan igauņu maestro Pauls Megi, kas savulaik vadīja LNSO, gan lietuviešu maestro Gintars Rinkēvičs, kas ilgāku laiku bija Latvijas Nacionālās operas galvenais diriģents. Koncertā uzstājās solisti: Aleksandrs Antoņenko, Egils Siliņš, Kristīne Blaumane, Reinis Zariņš, Kristīne Zadovska un Raimonds Pauls, un to varēja vērot arī Latvijas Televīzijā.
1. jūnijā jaunajā vietā tika prezentēta Cēsu novada amatieru kolektīvu izveidota programma, savukārt 2. jūnijā Vidzemes koncertzālē „Cēsis" uzstājās viens no atzītākajiem Latvijas pianistiem, kurš jau daudzus gadus dzīvo un strādā Čīlē, – Armands Ābols. Dzirdot pianista muzicēšanu, atklājās brīnišķīga ārpuszemes pieredze, kur tehniskā varēšana tik pašsaprotami atdeva galveno lomu mūzikai.

Plašāk lasiet laikrakstā STARS 04.06.2014.

Autore: INESE ELSIŅA

AGRA VECKALNIŅA foto

Atbalsti kvalitatīvu žurnālistiku

Abonē eStars.lv un lasi vairāk

Ar digitālo abonementu no 1,99 €/mēn. tu piekļūsti visiem portāla eStars.lv rakstiem. Vēlies vairāk? Izvēlies E-avīzi vai drukāto laikrakstu.

Pievienojies sarunai

Pievieno komentāru

Komentēt vari arī anonīmi — pietiek norādīt vārdu.

Reklāma — × 150 px