Cesvaine ziemā
Baltie loki Madonas parkā
Madonas novada ezeri un lauki
Cesvaines pils
Meža taka Madonas apkārtnē
Reklāma — × 150 px

Aptauja: Sanda Ozoliņa lēmums iesaistīties politikā

Redakcija

Autors • 03.06.2014.

Burtu lielums

Kādas ir jūsu domas par izcilā latviešu hokejista Sanda Ozoliņa lēmumu pēc sportista karjeras beigām iesaistīties politikā? – jautājām Madonā sastaptajiem cilvēkiem.

Madonietis Roberts: – Protams, beidzot sportisko karjeru, ir jādomā, ko darīt tālāk. Es noskatījos interviju ar Ozoliņu LTV raidījumā „Viens pret vienu". Kā varēja noprast, viņš politikā iet ar domu, ka kaut ko varēs izdarīt un mainīt. Repšes dibinātās partijas programma jau smuki skan, redzēsim, kas no tā visa sanāks. Ticības gan ir maz, un būs arī žēl, ja lielās haizivis viņu aprīs un čali nobremzēs. Bet, iesaistoties politikā, Ozoliņš droši vien palīdzēs Repšes partijai pārvarēt 5 procentu barjeru.

Juris no Cesvaines: – Labāk lai Ozoliņš dara to, ko prot, – iet par treneri, māca jaunos hokejistus utt., bet politiku lai liek mierā. Katrā ziņā Repšes partija nav tā, kurā būtu jāiesaistās. Āžus par dārzniekiem mums nevajag, to jau tāpat pietiek. Turklāt Saeimā sev līdzi ievilks vēl citus, kurus tur ne tik nevajag.

Rasma no Cesvaines: – Grūti tā pateikt, kā viņam varētu veikties politikā, bet gribētos, lai tikpat labi kā hokejā. Pagaidām skaidrs ir viens – Ozoliņš noteikti piesaistīs vēlētāju balsis Repšes partijai.

Arnis no Ērgļiem: – Pasakiet, kurš no pazīstamiem sportistiem ir kļuvis par labu politiķi? Viņu pievēršanās politikai ir galīgi garām. Katram dzīvē ir lemts darīt ko savu, to, kas padodas vislabāk. Arī gailis uz olām nesēž, vista taču ir tā, kas izperē cāļus.

Arvis no Dzelzavas: – Viņam tomēr labāk vajadzēja iet par treneri. Politika nebūt nav labākā joma, un arī Repšes partija nav labākais variants, ar ko, beidzot sportista karjeru, viņam vajadzēja sākt. Vismaz varēja izvēlēties citu politisko spēku, ja jau grib darboties politikā. Savulaik Repše gana daudz brīnumu bija savārījis. Kad valstī sākās krīze, viņš ātri aiztinās, savukārt tagad, kad liekas, ka viss pamazām normalizējas, Repše ir atpakaļ, lai atkal darītu brīnumus? Protams, Ozoliņš noteikti piesaistīs balsis Repšes partijai. Īstenībā tas, ka latviešu vēlētājiem ir diezgan daudz partiju, par kurām balsot, ir slikti, bet tā saucamā krievu partija ir tikai viena, līdz ar to latviešu balsis nevajadzīgi sadalās.

Aptauju veica
ŽEŅA KOZLOVA

Atbalsti kvalitatīvu žurnālistiku

Abonē eStars.lv un lasi vairāk

Ar digitālo abonementu no 1,99 €/mēn. tu piekļūsti visiem portāla eStars.lv rakstiem. Vēlies vairāk? Izvēlies E-avīzi vai drukāto laikrakstu.

Pievienojies sarunai

Pievieno komentāru

Komentēt vari arī anonīmi — pietiek norādīt vārdu.

Reklāma — × 150 px