17. maijā Madonas iekštelpu skeitparkā norisinājās Aldoņa Rībenieka piemiņas kausa izcīņa skeitborda, inline (skrituļslidas), BMX un skūteru braucienos.
Šis bija jau trešais piemiņas kauss. Piedalījās pavisam 42 dalībnieki no Latvijas. Bija pārstāvēta Madona, Cesvaine, Rīga, Iecava, Gulbene, Jēkabpils, Koknese, Ķekava, Tukums u. c. Vislielākā konkurence bija inline skrituļslidu braucienos, jo te piedalījās 21 dalībnieks, tostarp – labākie Latvijas braucēji. Šā gada piemiņas kauss bija veiksmīgs Madonas sportistiem – no 21 sacensībās izcīnītās balvas Madonā palika astoņas. Katrā klasē cīņa norisinājās divās grupās – profesionāļu un amatieru.
Sacensības sākās ar piemiņas brīdi pie Aldoņa Rībenieka atdusas vietas Madonas kapos un ziedu nolikšanu.
Inline profesionāļu grupā, protams, visas vietas savā starpā sadalīja Latvijas labākie sportisti no Rīgas: Jānis Ķirpis, Artūrs Iļušins un Dins Ievāns. Amatieru grupā uzvarēja Krišjānis Dadzītis no Kokneses, otrajā vietā – Arvis Belovs no Rīgas, bet trešajā – Madonas pārstāvis Kristaps Valpēters.
Plašāk lasiet laikrakstā STARS 03.06.2014.
Autors: ANDRIS TREČAKS
AUTORA foto