29. maijā risināsies pēdējais pavasara parka ceturtdienas skrējiens – kopumā jau 6. Gaidīsim arī nūjotājus, kas saņems tipogrāfijas „Erante" medaļas.
Izejot finiša taisnē, ir noskaidroti pārsvarā visu grupu uzvarētāji: 2 km skrējienā – Rihards Juhnovičs un Daniela Keita Lielupe, 3 km skrējienā – Raivo Špuns un Zane Kļaviņa, 30+ grupā – Oļegs Fiļipenko un Renāte Rācenāja, 40+ grupā – Uldis Lapsa un Māra Rināsa, 50+ grupā – Pēteris Eriņš un Zinaīda Rācenāja.
2., 3. vietas ieguvēji noskaidrosies pēdējā – 6. – skrējienā (vērtē 5 labākos). Tiekamies finālskrējienā!
Autors: GUNĀRS MATS,
Madonas SVK valdes priekšsēdētājs