Pēc piecu mēnešu digitālajām apmācībām bezmaksas programmā "Samsung Skola nākotnei" ir noskaidroti digitālajām pārmaiņām un inovācijām atvērtākie skolotāji Latvijā.
Kā uzsver "Samsung Skola nākotnei" pārstāve Eva Mažīte, tie ir skolotāji, kuri 30 skolu konkurencē uzrādīja labākos rezultātus un izstrādāja pārliecinošākos projektus, kā ar tehnoloģijām uzlabot skolēnu sasniegumus mācībās un radīt skolās mūsdienīgu un radošu vidi.
"Samsung Skola nākotnei" programmas finālā 22. maijā tiksies un par 10 000 eiro jaunākajām Samsung tehnoloģijām sacentīsies skolotāji no Bauskas sākumskolas, Dobeles Valsts ģimnāzijas, Ludzas pilsētas ģimnāzijas, Madonas pilsētas 1. vidusskolas, Mālpils internātpamatskolas, Rīgas 6. vidusskolas, Talsu 2. vidusskolas, Ulbrokas vidusskolas, Valmieras vājdzirdīgo bērnu internātvidusskolas – attīstības centra un Zemgales vidusskolas.
Plašāk lasiet laikrakstā STARS 20.05.2014.
Materiālu sagatavoja
INESE ELSIŅA