22. maijā Madonas pilsētas 2. vidusskolas telpās notiks Kaspara Bikšes vadīts pedagogu profesionālās pilnveides un tālākizglītības kurss „Izglītības iestādes psihohigiēna".
Iejūtoties un analizējot skolēnu savstarpējo saskarsmi, lektors saka: – Kāda jēga būt teicamniekam un godīgākajam, ja ar bailēm, neticību, aizvainojumu un destruktīvu iztēli tu pievelc pretējo.
Stāstītais būs Izglītības un zinātnes ministrijā saskaņots 12 stundu pedagogu profesionālās pilnveides un tālākizglītības kurss, pēc kura klātesošie saņems kursa apliecību.
Autore: INESE ELSIŅA