17. maijā Brāļu Jurjānu muzejā „Meņģeļi" notiks Muzeju nakts pasākums „Zumm kalnos, lejās, „Meņģeļos"".
Kā informē muzeja vadītāja Ieva Vilnīte, no pulksten 19 līdz 21.30 skatītāji aicināti aplūkot izstādi „Ērgļu novada dzintars", piedalīties čaklo kukainīšu radošajās un sportiskajās aktivitātēs „Meņģeļu" pagalmā ar ugunsvīru piedalīšanos, sirdsmīļo dziesmu un deju koncertā ar dažādiem pārsteigumiem. No pulksten 21.30 līdz pusnaktij notiks Dzintara jāņtārpiņu uguntiņu parāde „Meņģeļu" dīķī, kā arī ugunīgas dejas kopā ar kukaiņiem un citiem pavasara vēstnešiem.
Pašiem mazākajiem apmeklētājiem visu šo laiku būs iespēja atrasties un laiku vadīt Ērgļu Profesionālās vidusskolas topošo auklīšu uzraudzībā.
Autore: INESE ELSIŅA