Cesvaine ziemā
Madonas novada ezeri un lauki
Meža taka Madonas apkārtnē
Cesvaines pils
Baltie loki Madonas parkā
Reklāma — × 150 px

Aptauja: Ingunas Sudrabas partija „No sirds Latvijai”

Redakcija

Autors • 14.05.2014.

Burtu lielums

Kādas ir jūsu domas par jaunizveidoto Ingunas Sudrabas partiju „No sirds Latvijai"? – vakar jautājām Madonā sastaptajiem cilvēkiem.

Madoniete Aija: – Savulaik Sudraba man ļoti patika. Viņa, vadot Valsts kontroli, bija taisna un atklāta. Ja viņa piedalīsies Saeimas vēlēšanās, es par viņu balsošu. Vismaz pagaidām tā ir labākā partija. Te gan jāpiebilst un jājautā, vai līdz šim mēs, izdarot savu izvēli, kādreiz esam ieguvuši? Iegūstam ne jau mēs, bet gan politiķi. Solījumu pirms vēlēšanām ir daudz, bet tiem neseko darbi.

Madonietis Māris: – Es neko par to nedomāju, man tas ir dziļi vienalga, kaut gan zinu, ka tāda partija ir nodibināta, bet mani tas neinteresē, jo vēlēšanās nepiedalos. Taču lai Sudraba mēģina, kā saka – uz priekšu!, varbūt viņai kas sanāks.

Modris no Kalsnavas: – Jaunu partiju dibināšana ir pilnīgi lieka. Rīgu esam jau atdevuši, vai tagad atdosim Latviju? Mazās, sīkās partijas pilnīgi nav vajadzīgas. Tiek tikai sašķeltas latviešu balsis. Ja kāds Latvijas patriots grib iesaistīties politikā, lai izvēlas kādu no jau esošajām partijām. Latvijā pilnīgi pietiktu ar kādām trim partijām.

Vilis no Lubānas: – Līdz rudenim gan vēl ir patālu un daudz kas var vēl mainīties. Bet tā jau ar mums ir – vienmēr gribam ko jaunu ieraudzīt. Diemžēl pie mums bieži ir tā, ka uz Saeimu laužas bijušie uzņēmēji, kuru uzņēmumi ir bankrotējuši. Un tad par to, kādi mums ir deputāti, arī nav jābrīnās. Ja jau neprata vadīt savus uzņēmumus, tad taču valsti vadīt nemācēs ne tik. Uz Sudrabu tas gan neattiecas, viņa Valsts kontroli vadīja ļoti labi. Turklāt jauni politiskie spēki ir vajadzīgi, ar tiem vecajiem vēžiem tāpat nekas labs nesanāks. Tiesa, arī tad, ja ievēlēsim Sudrabu vai ko citu, gaidītās pārmaiņas varam nesagaidīt. Ja nav 51% balsu, arī jaunie neko nespēs izdarīt, jo būs jāveido koalīcija, bet tajā toni noteiks vecie buki.

Vilnis no Sarkaņiem: – Neizskatās, ka jaundibinātā partija mūsu politiskajā vidē būtu izdzīvotspējīga. Principā es esmu par jaunu partiju veidošanu, kaut gan saprotu, ka Latvijā jau tā ir sadrumstalota politiskā vide. Mums vajadzētu tādus politiskos spēkus, kas spētu apvienot lielākas cilvēku masas.

Aptauju veica ŽEŅA KOZLOVA

Atbalsti kvalitatīvu žurnālistiku

Abonē eStars.lv un lasi vairāk

Ar digitālo abonementu no 1,99 €/mēn. tu piekļūsti visiem portāla eStars.lv rakstiem. Vēlies vairāk? Izvēlies E-avīzi vai drukāto laikrakstu.

Pievienojies sarunai

Pievieno komentāru

Komentēt vari arī anonīmi — pietiek norādīt vārdu.

Reklāma — × 150 px