Madonas pilsētas sporta centrā 11. maijā notiks Madonas novada atklātā čempionāta volejbolā sievietēm pusfinālu un finālu spēles.
Pirmajā pusfināla spēlē savā starpā tiksies komandas "Madona" un "Li & Ko", bet otrajā pusfināla spēlē sacentīsies komandas "Heta" un "Rēbuss"/Arona. Pusfinālu uzvarētājas komandas spēlēs par 1. vietu, bet zaudētājas komandas – par 3. vietu.
Sacensību sākums svētdien, 11. maijā, pulksten 10. Aicinām skatītājus nākt atbalstīt savas un pretinieku komandas.
Autore: MĀRIS GAILUMS,
Madonas novada pašvaldības
sporta darba organizators